Menu
Wyszukiwarka
Galeria
Banery reklamowe

….w obiekcie położonym w malowniczej miejscowości Olsztyn w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Czytaj więcej:

 Obiekt znajduję się w odległości  15 kilometrów w od centrum Częstochowy i 6 kilometrów od drogi szybkiego ruchu Katowice-Warszawa. Lokalizacja ta umożliwia szybki dojazd do centrum Częstochowy, jak również dojazd do drogi A1 Katowice-Warszawa i drogi krajowej nr 46 Częstochowa-Kielce. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 300 metrów od rynku w Olsztynie (opis miejscowości  i okolic  znajdziecie Państwo pod hasłem "Jura’’).

        Do dyspozycji gości oddajemy położone w ogrodzie trzy budynki: restaurację w obiekcie zabytkowym , budynek z pokojami gościnnymi oraz restaurację w nowo wybudowanym obiekcie.

Zamknięty oraz strzeżony przez 24 godziny teren obiektu zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo.

 

Aktualności (karuzela - treść + zdjęcie)
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 110
W tym miesiącu: 2722
Wszystkich: 4367
Kod HTML/Javascript

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Karnawał Golonki

Karnawał Golonki

Dzień Kobiet

   Zapraszamy Wszystkie Panie do uczestnictwie w zabawie organizowanej na Waszą cześć.W Menu 4 Posiłki ciepłeZimna płytaCoś na słodkoOwoceNapoje gazowane i niegazowaneKawa, HerbataZagra dla Was DJ RICOKonkursy z nagrodamiPokazy MakijażuWybory MissBilety :biuro@malydworek.com.pl34 3285019784 254 875Zapraszamy Wszystkie Panie

Promocja Weselna

Zapraszamy do skorzystania z promocji na organizację przyjęcia weselnego w naszym obiekcie.Promocyjne ceny w okresie01.02.2019 - 30.05.2019Wesele jednodniowe   -   190 zł / osobyWesele dwudniowe     -   270 zł / osobyZapraszamy

Oferta promocyjna na przyęcia weselne

Oferta promocyjna

Tanie noclegi

Tanie Noclegi

Szybki kontakt

ul. Kuhna 22,
42-256 Olsztyn koło Częstochowy

tel.: (34) 32 85 019

email: biuro@malydworek.com.pl