Menu
Wyszukiwarka
Galeria
Banery reklamowe

….w obiekcie położonym w malowniczej miejscowości Olsztyn w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Czytaj więcej:

 Obiekt znajduję się w odległości  15 kilometrów w od centrum Częstochowy i 6 kilometrów od drogi szybkiego ruchu Katowice-Warszawa. Lokalizacja ta umożliwia szybki dojazd do centrum Częstochowy, jak również dojazd do drogi A1 Katowice-Warszawa i drogi krajowej nr 46 Częstochowa-Kielce. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 300 metrów od rynku w Olsztynie (opis miejscowości  i okolic  znajdziecie Państwo pod hasłem "Jura’’).

        Do dyspozycji gości oddajemy położone w ogrodzie trzy budynki: restaurację w obiekcie zabytkowym , budynek z pokojami gościnnymi oraz restaurację w nowo wybudowanym obiekcie.

Zamknięty oraz strzeżony przez 24 godziny teren obiektu zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo.

 

Aktualności (karuzela - treść + zdjęcie)
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 4
W tym miesiącu: 1944
Wszystkich: 3002
Kod HTML/Javascript

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Pokoje gościnne

Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 pokoi gościnnych w tym jeden apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki oraz dostęp do sieci internetowej. Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe.Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 12.00 w dniu wyjazdu.                                                         CennikCeny obowiązujące w 2023 roku (zawierają 8% podatku vat):Pokój 1-osobowy                    140złPokój 2-osobowy                    220zł Pokój 3-osobowy                    330zł Pokój 4-osobowy                    440zł Apartament dla dwóch osób     240złW cene wliczone śniadanie

Komunie 2020/2021

Zapraszamy do organizacji przyjęcia komunijnego w jednym z dwóch naszych obiektów. Do Państwa dyspozycji oddajemy obiekt naszej restauracji jak równieź nową salę weselną.

Restauracja w obiekcie zabytkowym

Zapraszamy Państwa do restauracji w obiekcie zabytkowym składającej się z dwóch sal. W salach restauracyjnych dysponujemy miejscami dla 60 osób.W restauracji do dyspozycji gości jest sala kominkowa i bar oferujący bogaty wybór alkoholi i win. Proponujemu bogate menu kuchni staropolskiej i europejskiej.

Wesela

W Małym Dworku zajmujemy się profesjonalną                                   organizacją przyjęc weselnych.                                       Koszt przyjęcia weselnego organizowanego w 2021/22 roku:Przyjęcie jednodniowe organizowane w weekend oraz w dni świąteczneMenu200zł/os220zł/os240zł/osPrzyjęcie jednodniowe organizowane w pozostałe dni tygodniaMenu180 zł/os200 zł/os200 zł/osDrugi dzień weselaMenu120zł/os Nocleg dla nowożeńców gratis.

Szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne

Mały Dworek oferuje swoim klientom organizację szkoleń firmowych zapewniając kompleksowe zaplecze konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym oraz zaplecze gastronomiczne.Na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej zorganizujemy dla Państwa firmy imprezę integracyjną proponując takie atrakcje jak quady, paintball, wspinaczkę górską czy eksploracje jaskiń.

Przyjęcia okolicznościowe

Serdecznie zapraszamy do organizacji w naszym obiekcie przyjęc okolicznościowych.Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa obiekty: nową restaurację mogącą pomieścic do 140 osób oraz restaurację w obiekcie zabytkowym dla 60 osób.

Szybki kontakt

ul. Kuhna 22,
42-256 Olsztyn koło Częstochowy

tel.: (34) 32 85 019

email: biuro@malydworek.com.pl